Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

Маленьких полтавців запрошують взяти участь у конкурсі імені Саші Путрі

З метою заохочення дитячої творчості та створення умов для гармонійного розвитку дитини, піднесення національних традицій, любові до своєї Батьківщини, розвитку творчого потенціалу дітей, управління культури виконавчого комітету Полтавської міської ради проводить відкритий конкурс дитячого малюнку імені Саші Путрі.

Як повідомляє сайт Полтавського художнього музею імені Миколи Ярошенка, взяти участь в конкурсі може кожна дитина віком від 6 до 17 років, без будь-якого попереднього відбору. Конкурс проходитиме за трьома віковими категоріями. Роботи подаються (надсилаються) до оргкомітету конкурсу за адресою: 36020, м. Полтава, вул. Європейська, 5. Полтавський художній музей (галерея мистецтв) імені Миколи Ярошенка, з поміткою «Конкурс дитячого малюнку» з 10 вересня по 20 жовтня 2019 року.

Олександра Євгеніївна Путря (нар. 2 грудня 1977, Полтава, УРСР, СРСР — пом. 24 січня 1989, Полтава, УРСР, СРСР) — українська (радянська) художниця, яка в дитячому віці створила велику кількість творів мистецтва, що згодом отримали широке висвітлення.

За життя Олександра створила 2279 робіт — 46 альбомів з малюнками, шаржами та віршами, чеканки, вишивки, дрібні вироби з пластиліну, саморобні шиті іграшки, вироби з намистин і кольорового каміння, випалювання по дереву.