Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Кременчужан закликають приносити ртутні лампи і термометри до КП «КАТП 1628»

Із метою забезпечення належного безпечного збирання ртутовмісних відходів та профілактиці отруєнь людей ртуттю на території Кременчуцького КП «КАТП 1628» діє пункт приймання та тимчасового зберігання ртутих ламп і термометрів.

Як зазначають у Кременчуцькій міськраді, цей вид відходу належить до І класу небезпеки (надзвичайно небезпечні відходи), тому поводитись з ними потрібно дуже обережно, щоб зберегти цілісність й герметичність відходу та запобігти випадковому механічному руйнуванню.

“Запрошуємо мешканців міста БЕЗКОШТОВНО здати відпрацьовані ртутні лампи і термометри до пункту приймання та тимчасового зберігання, який знаходиться на території КП «КАТП 1628»”, – йдеться у повідомленні.

Адреса: м. Кременчук, вул. Горького 48/75

Години прийому: з 8:00 до 17:00 години

Обідня перерва: з 12:00 до 13:00

Вихідні: Субота, Неділя

Телефон для довідок: +3 8 0536 75-85-45.

Для безпечного зберігання та транспортування небезпечних відходів, лампи мають бути індивідуально запаковані в заводську упаковку, у випадку відсутності заводського пакування допускається загорнути лампи папером та скласти їх у картонний ящик. Ртутні термометри приймаються у пластикових або картонних футлярах. Розбиті термометри повинні бути упаковані у тверду герметичну тару.

У разі виявлення розлитої металевої ртуті та виникненні необхідності утилізувати звичайний медичний ртутний термометр, що вийшов з ладу внаслідок механічного пошкодження, необхідно звернутися до міжрайонного управління ГУ ДСНС України у Полтавській області за тел. 101 або +38 (0536) 77-54-54 для передачі розбитого термометра спеціалізованій бригаді оперативно-рятувальної служби, яка прибуде за заявкою для проведення демеркуризації.