Ви тут:
Суспільство 

Компанія Ілона Маска звинувачує своїх колишніх співробітників у крадіжці

Tesla подала два судових позови проти своїх колишніх співробітників і стартапу по розробці безпілотних автомобілів Zoox за нібито крадіжку комерційної таємниці.

Як повідомляє ITC.ua, представники компанії стверджують, що четверо екс-співробітників викрали конфіденційну інформацію і комерційні секрети компанії, щоб допомогти Zoox істотно заощадити час на розробку власних рішень в області організації виробництва і логістики.

Згідно з документами, підозрювані, будучи менеджерами в сортувальних центрах Tesla, відправляли на свою пошту конфіденційну інформацію, що містить відомості про процедури інвентаризації компанії, а також внутрішні схеми і креслення деяких складів. Компанія дізналася про це через якийсь час, коли один з них після переходу в Zoox помилково відправив на старий робочу адресу спільника лист з прикріпленою модифікованою версією патентного документа Tesla з логотипом Zoox.

Передбачається, що викрадена інформація пов’язана з тим, що Tesla називає системою WARP. Це пропріетарна програмна платформа для управління виробництвом, складуванням, інвентаризацією, поширенням і перевезеннями. Вона розроблялася протягом багатьох років і коштувала компанії великих грошей.