Ви тут:
Суспільство Цікавинки 

Компанія Apple представила чотири нових сервіси

Всесвітньо відомий американський виробник комп’ютерної техніки й програмного забезпечення, компанія Apple, вирішила зосередити головні зусилля на сегменті сервісів для власної продукції, представивши в понеділок одразу чотири новинки. Про це повідомляє Укрінформ.

Презентація, яка тривала впродовж двох годин, відбулася в понеділок у театрі Стіва Джобса в Apple Park (штаті Каліфорнія).

Ключовим під час виступу керівника компанії Тіма Кука стало слово “сервіси”. Саме цей сегмент ринку в Apple визначили таким, що потребує додаткового розвитку й має потенціал для розширення продажів.

Отже, “яблучна компанія” представила в понеділок новий сервіс потокового відео Apple TV+, заснований на безкоштовному акаунті та передплаті за окремі обрані продукти. Сервіс матиме великий оригінальний контент, у т.ч. від відомої телеведучої й продюсера Опри Уінфрі, американського комедійного актора Стіва Карелла, режисерів Стівена Спілберга, Джей-Джей Абрамса та багатьох інших. Крім того, через Apple TV+ можна буде підписатися на ряд популярних каналів, у тому числі HBO, Showtime, Stars. При цьому, сервіс буде доступний не тільки на пристроях з iOS, але й на смарт-телевізорах.

Компанія також представила оновлений сервіс Apple News+. Так, для американського ринку пропонується за $10 на місяць отримати доступ до понад трьох сотень 300 журналів і цифрових медіа. Серед таких видань були названі, в тому числі журнали People, Time, Go, Vogue, Wall Street Journal, Wired та інші.

Наступною новинкою на презентації став ігровий сервіс Apple Arcade для пристроїв, які працюють на програмному забезпеченні iOS, macOS і tvOS. Компанія анонсувала понад 100 ігор вже на початку роботи свого продукту. При цьому було підкреслено, що всі вони працюватимуть у тому числі в режимі off-line у 150-ти регіонах світу.

“Яблучна компанія також заявила про введення в оборот віртуальної кредитної карти Apple Card, яка також може бути виконана у вигляді титанового аналога звичайної кредитки. Як пообіцяли представники компанії, титанова картка працюватиме в усьому світі, а також матиме опцію повернення коштів від 2% до 3% з оплачених нею покупок”, – йдеться у повідомленні.