Хемілтон виграв поул на Гран-прі Австралії

Льюїс Хемілтон в шостий раз поспіль виграв кваліфікацію в Мельбурні, завоювавши 84 поул у кар’єрі.

Друге місце дісталося його напарнику по команді Валттері Боттас, трійку кращих замкнув гонщик Феррарі Себастьян Феттель. Про це пише iSport.ua

Кращий час у першій сесії показав новачок Феррарі Шарль Леклер – 1: 22.017, на три сотих випередивши Хемілтона. У секунду вмістилися результати 16-ти гонщиків – і боротьба тривала до останніх секунд. У другу сесію не пройшли Кубіца, Расселл, Сайнс, Гасли і Стролла.

У другій сесcії Хемілтон додав, проїхавши коло швидше свого торішнього поула – 1: 21.014 – і очолив протокол. Феттель перервав спробу, вилетівши з траси після помилки – машина при цьому не постраждала. З подальшої боротьби вибули: Квят, Джовінаццо, Елбон, Ріккардо і Хюлкенберг.

У фіналі в першій спробі найкращий час показав Боттас – 1: 20.598, випередивши суперників на півсекунди. Хемілтон помилився на швидкому колі, а інші виявилися не так швидкі. Але в другій спробі Хемілтон додав – 1: 20.496 – і завоював поул, на 0,112 випередивши напарника.