Ви тут:
Р Суспільство 

iPhone SE 2 – характеристики та особливості

Незважаючи на те, що після виходу iPhone SE пройшло вже декілька років, ця модель ще досі активно продається. Завдяки своїй порівняно невисокій вартості та компактним габаритам, iPhone SE все ще користується значним попитом у покупців. Але техніка не стоїть на місці, і вже зовсім скоро в продаж вийде чергова новинка компанії Apple – iPhone SE2. Про точні характеристики моделі ми зможемо дізнатися вже зовсім незабаром, одразу ж після її презентації.

Як виглядатиме новинка?

Нова модель другого покоління iPhone SE матиме класичний корпус із металу та скла. Але скляним тепер буде не тільки екран, задня панель також буде виконана зі скла. Ця нова деталь в дизайні дозволить користуватися функцією бездротової зарядки пристрою, а також додасть смартфону елегантного вишуканого вигляду.

Навідміну від попередньої моделі, новий iPhone SE2 матиме більший розмір екрану. Такі зміни стануть можливим за рахунок зменшення бокових рамок, тому при цьому смартфон надалі залишиться таким же компактним та зручним як був раніше.

Технічні характеристики iPhone SE 2

Нова модель смартфону матиме чотирьохядерний процесор А10 Fusion. Друге покоління iPhone SE отримає від 2 до 3 Гб оперативної пам’яті, а також буде представлене двома версіями, які відрізнятимуться за об’ємом вбудованої пам’яті.

Скоріше за все iPhone SE 2 буде підтримувати функцію бездротової зарядки. Ця функція стане доступною саме завдяки задній скляній кришці. За деякими припущеннями нова модель буде сумісна з швидкою зарядкою Power Delivery, яка дасть змогу дуже швидко заряджати смартфон.

Стосовно камери даної моделі поки що немає якихось конкретних відомостей, проте ймовірніше за все новий смартфон неодмінно зможе порадувати вас чіткими та якісними фото. За деякими свідченнями новинка буде оснащена семимегапіксельним фронтальним фотомодулем. Проте головною «фішкою» iPhone SE 2 стане саме основна камера, яка ймовірно матиме дванадцятимегапіксельний модуль із функцією оптичної стабілізації, що дозволить отримувати чудові яскраві знімки.

Якщо говорити про систему ідентифікації користувача, то це питання залишається відкритим. За деякими твердженнями нова модель як і попередня матиме класичну кнопку з вмонтованим сканером відбитка пальця. Інші аналітики прогнозують що iPhone SE 2 буде оснащено системою камер TrueDepth, які відповідатимуть за розпізнавання обличчя.