Ви тут:
Суспільство 

Huawei відмовилася визнавати свою провину в крадіжці комерційної таємниці

В рамках розгляду справи у федеральному суді США в Сіетлі компанія Huawei не визнала себе винною в крадіжці або спробах крадіжки комерційної таємниці. Нагадаємо, раніше в цьому році влада США висунула офіційні звинувачення з 23 пунктів компанії Huawei і її фінансовому директору.

Про це повідомляє ITC.ua.

Відзначається, що окружний суддя США Рікардо С. Мартінес, який головував на проведеному слуханні, призначив дату судового розгляду у цій справі на березень 2020 року. Якщо Huawei буде визнана винною, вона може бути оштрафована на суму до $ 5 млн.

В рамках даного судового розгляду Huawei звинувачується в 10 окремих правопорушення, в тому числі в змові з метою крадіжки комерційної таємниці, спробі крадіжки комерційної таємниці, шахрайстві з використанням електронних засобів та перешкоджанні правосуддю. За словами прокурорів, Huawei викрала комерційну таємницю T-Mobile.

Звинувачення в основному пов’язані з інцидентом 2013 року, коли інженери Huawei нібито робили фотографії та виміри одного з роботів T-Mobile, який призначений для тестування смартфонів і відомий під назвою Tappy. Надалі Huawei нібито використовувала цю інформацію для поліпшення свого власного робота. У 2017 році суд присяжних в Сіетлі виніс рішення на користь T-Mobile у відповідному позові проти Huawei і присудив телекомунікаційної компанії компенсацію $ 4,8 млн.