Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

Григорій Оксак розповів, чому полтавців стали менше направляти на лікування до Києва

У нейрохірургічному відділенні з блоком анестезіології та інтенсивної терапії (завідувач – Михайло Тончев) та у відділенні інтервенційної радіології (завідувач – Руслан Сакевич) побувала перший заступник Голови Верховної ради України Ірина Геращенко.

Головний лікар Полтавської обласної клінічної лікарні Григорій Оксак розповів, чому мешканців Полтавщини стали менше відправляти до Києва.

 

“Ще якихось 4-5 років тому хворих у важкому стані транспортували до столиці двічі-тричі на тиждень. Зараз поки пацієнта везуть з будь-якого населеного пункту області, ми вже знаємо, яку допомогу йому надавати. Тепер у нас серйозно оновлене обладнання (і очікуються нові придбання, запуск ще одного ангіографа), є лікарі з високою кваліфікацією, режим роботи 24/7 і телемедичний зв’язок з колегами”, – говорить головний лікар Григорій Оксак.

Гості побачили зміни, які відбулись за останні кілька років у лікарні.

“Кардіохірурги з неприхованою гордістю розповідали, що вдвічі збільшили кількість операцій, в тому числі завдяки реформі закупівель ліків. Реформа медицини починає працювати, її вже відчули лікарі первинної ланки (сімейна медицина), й зараз дуже важливо – підняти зарплати лікарям другої-третьої ланки, профільним спеціалістам, еліті нашої медицини”, – поділилась враженнями Ірина Геращенко.