Гравець “Ворскли” допоміг перемогти збірній України

Нападник Юрій Козиренко вийшов на поле у товариському матчі проти Південної Кореї.

Більше про це розповіли у прес-службі “Ворскли”.

“У першому з двох запланованих спарингів участь взяв один із запрошених ворсклян. України U-20 перемогла одноліток із Південної Кореї 1:0 (гол на 5 хвилині забив динамівець Києва Сергій Булеца), а його колишній одноклубник Козиренко, який нині успішно захищає кольори «Ворскли», замінив якраз автора переможного м’яча на 72-й хвилині.

Наступний контрольний матч команда Олександра Петракова проведе 25 березня з уругвайцями”, - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у серпні 2018 року “Ворскла” дозаявила до складу нападника Юрія Козиренко. Цю інформацію підтверджує офіційний сайт Прем’єр-ліги.

Гравець заявлений у списку Б під ігровим номером 52.

У минулому сезоні футболіст представляв інтереси Динамо U-19, в складі якого він провів 15 матчів у всіх турнірах, забивши при цьому 3 голи.

Сьогодні національна збірна України у Лісабоні розпочне відбірковий турнір до Євро-2020.