Ви тут:
Спорт Суспільство 

Гран-прі Австралії: Хемілтон виграв обидві п’ятничні практики

Британський пілот Мерседеса Льюїс Хемілтон показав кращий результат в першій і другій вільній практиці на Гранпрі Австралії.

Як повідомляє iSport.ua, у першій практиці його перевага над Феррарі Себастьяна Феттеля і Шарля Леклера була мінімальною.

У другій практиці знову Хемілтон став кращим, але тепер підтягнувся його напарник. Звертають на себе увагу результати Вільямс в Мельбурні команда виглядає відвертим аутсайдером.
У неділю, 17 березня, в Мельбурні (Австралія) відбудеться перший в сезоні Гран-прі чемпіонату світу Формули-1 – Гран-прі Австралії.
Саме в дебютній гонці сезону відкривається завіса передсезонних інтриг і стає явним співвідношення сил в пелотоні, тому багато вболівальників з нетерпінням чекають старту гоночного уїк-енду.

Автодром в Альберт-Парку характеризується досить слизьким покриттям, що часто призводить до вильотів, випадковим розворотам і аваріям на трасі.

Траса Альберт Парк в Мельбурні носить тимчасовий статус і прокладена по доріжках Альберт-парку, який знаходиться в діловому центрі міста. Обганяти на вуличній трасі в Мельбурні дуже непросто навіть за істотної переваги в швидкості на прямій, тому багато залежить від результатів кваліфікації.

Найбільше перемог на Гранпрі Австралії здобули німець Міхаель Шумахер і австралієць Лекс Девісон по чотири, а також команди McLaren і Ferrari по 12.

З діючих пілотів тричі мав першість Себастьян Феттель (2011 2017, 2018), двічі Льюїс Хемілтон (2008, 2015), і Кімі Райкконен (2007, 2013). У минулому році переміг Себастьян Феттель. Разом з ним на подіум піднялися Льюіс Хемілтон і напарник Феттеля Кімі Райкконен.