Ви тут:
Суспільство ТОП-новина Україна 

“Голосуйте! Ми прикриємо”: В Україні презентували соціально-суспільний проект

Відбулась презентація соціально-суспільного проекту, мета якого нагадати українцям, що вибори – це теж фронт і теж війна проти Путіна. Адже тисячі жертв та десятки тисяч поранених – це жертви гібридної війни, жертви ворога, який діє всіма засобами, по різних напрямках. Повідомляють у Міністерстві у справах ветеранів.

«Ідея створення такого соціального проекту народилась у самих військовослужбовців та ветеранів. А вже задача нашої ініціативної групи була реалізувати цю ідею. Незалежність Україні була подарована. Тоді коли війна була в Грузії, Молдові, Чечні – українці не зрозуміли цінність незалежності та демократії. Зараз ми платимо за таке нерозуміння», – розповіла Міністр у справах ветеранів Ірина Фріз.

Плакати та відеоролики цього проекту не містять жодного політичного ангажування і не є виборчо орієнтованими. Вони нагадують, що громадянським обов‘язком військових є захист наших цінностей на фронті, тим часом, обов‘язком громадян тут в мирному суспільстві є захист цінностей бійців, які нині боронять незалежність та суверенітет України.