Ви тут:
Культура Суспільство ТОП-новина Україна 

Google представила проект “Автентична Україна”

Міністерство культури України у співпраці з компанією Google Україна презентували проект «Автентична Україна».

Проект являє собою унікальне віртуальний простір, що містить колекцію автентичних аудіо та візуальних прикладів української айдентики. Віртуальна платформа складається із двох частин: «Матеріальна культурна спадщина», представлена віртуальними турами – дерев’яні церкви, що знаходяться у списку світової спадщини ЮНЕСКО, музеї просто неба та оперні театри України; і «Нематеріальна культурна спадщина», яка складається із 5 розділів: Усні традиції та форми вираження; Виконавське мистецтво; звичаї, обряди, святкування; Знання та практики, що стосуються природи і всесвіту; Традиційні ремесла.

На електронному ресурсі «Автентична Україна» передбачена можливість додавати і розширювати інформаційне наповнення. Тут можна знайти авторські тексти-описи, аудіо та відеоматеріали, ілюстрації, 3D-зображення і віртуальні тури. Інформація доступна українською та англійською мовами.

Важливою частиною проекту є освітня складова. Укінці кожного розділу є інтерактивні тести, які можуть бути використані педагогами під час навчального процесу, що робить платформу яскравим і зручним інструментом освітньої діяльності в школах і державних установах.

 

поширити новину: