Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Фахівці проекту MO.GE.DI.CO. перевірили його реалізацію у Миргороді

У рамках свого візиту до Миргорода, керівник проекту Олександр Логозинський та технічний консультант проекту Ярослав Кривопиш перевірили роботу виконавця робіт приватного підприємця Віталія Дупака по розробці проектно-кошторисної документації проекту «Реконструкція будівлі дошкільного навчального закладу №10 «Веселка» комбінованого типу по Пров. Тупий, 5 в м. Миргород Полтавської області». Цей проект розробляється в рамках Проекту Європейського Союзу «Модернізація виробництва, постачання та споживання теплового району в місті Миргород (MO.GE.DI.CO.)”.

Про це повідомили у Миргородській міській раді.

У рамках візиту Віталій Дупак ознайомив членів команди проекту (MO.GE.DI.CO.) із ходом виконання робіт по ДНЗ №10 «Веселка» та деякими частинами проектно-кошторисної документації (ПКД). Обговорили робочі питання, технічні рішення та подальшу комунікацію при розробці ПКД. Члени команди проекту впевнились, що виконавець працює над розробкою ПКД та наголосили на дотриманні термінів розробки, якості, комунікації та погодженні усіх рішень із командою проекту, командою підтримки програми ЄС.

Нагадаємо, що ці роботи виконуються після розробленого енергетичного обстеження закладу (енергетичний аудит) з урахуванням усіх рекомендацій команди підтримки програми ЄС та європейського досвіду з реалізації аналогічних проектів. Процес розробки проектно-кошторисної документації триватиме близько 3 місяців з отриманням державної будівельної експертизи.