Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

До кінця року у Полтаві планують добудувати сучасний кардіоцентр

Т.в.о. голови Полтавської ОДА Роман Товстий разом із заступником голови Полтавської ОДА Олегом Пруглом, директором Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та ЖКГ Тимофієм Голбаном, директором Департаменту охорони здоров’я Віктором Лисаком та народним депутатом Костянтином Іщейкіним оглянули будівництво сучасного кардіоцентру.

У приміщенні облаштовують централізоване опалення, а також стіни та підлогу. На 95% завершили систему вентиляції. Після оформлення стелі встановлять вентиляційні решітки. Продовжують облаштування фасаду й утеплення, повідомляють у Полтавській ОДА.

Також на території майбутнього кардіоцентру обладнають місце для паркування.

“Будівництво нового кардіоцентру – один з основних об’єктів нашої області. Ми зводимо сучасний заклад, де буде комфортно і пацієнтам, і лікаря, а головне – значно покращиться якість послуг. Багато в чому допомагає держава. Дякую Костянтину Іщейкіну, який підтримував і підтримує реалізацію цього проекту”, – говорить т.в.о. голови облдержадміністрації Роман Товстий.

Підлога у кілька шарів із шумоізоляцією

Підлогу в кардіоцентрі облаштовують за сучасним методом шумоізоляції. Вона матиме кілька шарів. Кладуть шар утеплювача, шумоізоляції та армованої стяжки. Коли працюватиме медична техніка й апаратура, пацієнти нижчого та вищого поверхів не чутимуть звуків.

Після підлогу вкриють лінолеумом та плиткою. Їх використання залежатиме від поверхів і відділів. Наприклад, у чистих приміщеннях (операційні, реанімаційні відділення) та приміщеннях загального користування підлогу кластимуть плиткою. А ось в інших – зі спеціального лінолеуму, пристосованого для медичних приміщень. Він має відповідну межу зносостійкості, тобто не стирається і гігієнічний для пацієнтів.

Додаткові кошти з ДФРР та підтримка народного депутата

На Полтавщині розповсюджені серцево-судинні захворювання, тому будівництво такого закладу – необхідність. Для завершення будівництва у цьому році з ДФРР надійдуть додаткові кошти.

На рівні держави проект будівництва кардіоцентру в Полтаві лобіює народний депутат Костянтин Іщейкін.

“У нас є спільний план, який маємо виконати. Чим швидше ми завершимо будівництво, тим більше врятуємо людських життів. Адже терміни роботи – це врятовані життя полтавців. Приємно, що об’єкт продовжує бути на контролі в керівництва області”, – стверджує Костянтин Іщейкін.

Крім цього, з ДФРР додатково профінансують будівництво ЦНАПу в Полтаві та спортзалу Ромоданівської ЗОШ, капремонт майбутньої будівлі ліцею в Омельнику й реконструкцію спортзалу Демидівської ЗОШ.

“Ми будуємо медзаклад, який відповідає європейському рівню. Це, мабуть, один із наймасштабніших будівельних об’єктів в області за останні роки. Роботу підрядника постійно контролюємо”, – розповів Тимофій Голбан.