Ви тут:
Комуналка Полтавщина Споживач Суспільство 

Чат-боти у Viber і Telegram – найзручніший спосіб передати показники лічильників “Полтаватеплоенерго”

Швидко, зручно і надійно — саме так характеризують чат-боти у месенджерах споживачі, яким прийшовся до вподоби цей спосіб передачі показників індивідуальних лічильників.

Коли настає остання декада місяця, полтавські теплоенергетики традиційно звертаються до споживачів з проханням вчасно передати показники квартирних лічильників тепла і гарячої води. Цього місяця передати показники індивідуальних приладів обліку (гарячої води, теплової енергії) слід не пізніше 28 березня включно. Зробити це можна кількома способами, однак найбільш популярний (особливо серед власників смартфонів) — через чат-боти у месенджерах Viber і Telegram. Про це інформує прес-служба ПОКВПТГ “Полтаватеплоенерго”.
На офіційному сайті підприємства уже не раз публікувалися детальні інструкції, як передати показники лічильників за допомогою чат-ботів. Не зайвим буде іще раз пригадати простий алгоритм, однаковий і для Viber, і дляTelegram
Крок 1. Знайдіть в обраному месенджері чат-бот за ім’ям PoltavaTE_Bot.
Крок 2. Напишіть боту «Привіт» і отримайте від нього привітання у відповідь.
Крок 3. Оберіть опцію «Додати особовий рахунок».
Крок 4. Введіть номер особового рахунку (без пробілів).
Крок 5. Підтвердьте свою адресу і прочитайте інформацію від бота про встановлені в оселі вузли обліку та останній внесений показник.
Крок 6. Введіть поточний показник.
Плюсами передачі показників через чат-боти є автоматичне опрацювання введених даних з їх покроковою перевіркою. Отримані відомості вносяться в облікову базу абонентської служби без участі персоналу. А оскільки людський фактор під час отримання показників від споживачів відсутній, це гарантує уникнення можливих помилок чи неточностей.
Чимало споживачів передають показники індивідуальних лічильників через Viber або Telegram за допомогою текстових повідомлень на телефонний номер. Однак уже з 1 травня цього року про такий спосіб передачі показників доведеться забути. Прийом повідомлень з месенджерів за цим номером телефону буде припинено.