Ви тут:
Суспільство 

Аеропорт “Бориспіль” знову запускає термінал F

Цієї весни міжнародний аеропорт «Бориспіль» після майже шестирічної простою відкриє пасажирський термінал F (цей термінал відкрили в 2010 році, а через три роки закрили через низький пасажиропотоку і нерентабельність).

Як повідомляє ITC.ua, датою офіційного повторного відкриття терміналу F вибрали 31 березня. Це стало можливим завдяки бюджетним авіакомпаніям, які за останні два роки буквально наводнили ринок України.

Для початку зазначимо, що витрати на відновлення роботи терміналу F і підготовки його до обслуговування пасажирів склали близько 100 млн грн, але керівництво аеропорту «Бориспіль» може собі це дозволити і вважає, що зараз використання термінал F поряд з основним D є економічно доцільним.

Говорячи про авіакомпанії, український лоукостер SkyUp Airlines вибрав термінал F своєю точкою базування замість аеропорту Київ ім. Сікорського (Жуляни). Деякі зарубіжні авіакомпанії перенесуть всі свої рейси в термінал F, інші – тільки частину. До перших відносяться відомі Ryanair, Laudamotion, Aigle Azur, до других – YanAir, Air Serbia, Bravo Airways, Bukovyna, FANair, IrakyAirways, Wind Rose.