Ви тут:
Відео Полтавщина Суспільство 

1 квітня у Кременчуці стартує ХІV благодійна акція «Серце до серця» (ВІДЕО)

З 1 квітня кременчужани з небайдужими серцями зможуть долучитися до ХІV благодійної акції «Серце до серця», започаткованою однойменним Всеукраїнським благодійним фондом.

У Кременчуці постійними партнерами  та організаторами  акції «Серце до серця» є Молодіжний Парламент Кременчука, Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій за підтримки міської влади.  Цього року у рамках благодійній акції «Серце до серця» збиратимуть кошти для придбання кардіологічного обладнання, за допомогою якого надаватимуть медичну допомогу новонародженим дітям у пологовому будинку.

Наразі організатори благодійної акції проводять пошук лотів для проведення онлайн-аукціону, який розпочинатиметься 1 квітня. В якості лотів  можуть бути надані: будь-які послуги (уроки, майстер-класи, сертифікати на враження); вироби ручної роботи; різні незвичайні речі. Розігруватимуться також зустрічі з відомими персонами Кременчука. Лоти збиратимуть до 21 березня. Більш детальна інформація розміщена в соціальній мережі ФБ за посиланням https://www.facebook.com/sercedoserca.kremenchuk/

Варто відмітити, що за всю історію проведення благодійної акції «Серце до серця» кременчужани з небайдужими серцями задля порятунку дитячих життів зібрали понад 1 млн гривень. Ці кошти спрямовані на закупівлю медичного обладнання, що  встановлене в дитячих закладах охорони здоров’я міста. Ним на безоплатній основі надається медична допомога дітям із вадами здоров’я. За ці благодійні справи кілька років поспіль Кременчук нагороджується відзнакою  ВБФ «Серце до серця» – «Золоте серце України». Минулого року місто, за результатами зібраних коштів у рамках акції «Серце до серця», посіло І-е місце в Всеукраїнському рейтингу.