Ви тут:
Освіта Суспільство Україна 

ЗНО-2019: абітурієнтам заборонять користуватись технікою на пункті тестування

З цього року правила проходження зовнішнього незалежного оцінювання для абітурієнтів стануть ще жорсткішими.

До 2019 року абітурієнту заборонялося користуватись будь-якими технічними засобами — смарт-годинниками, телефонами — безпосередньо в аудиторії під час виконання роботи. Вимкнені телефони залишали окремо в інструктора. З цього року діятимуть нові правила – абітурієнт повинен вимкнути телефон перед входом на пункт тестування.

Про це повідомив директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександр Сидоренко на прес-конференції в ОКІА “Новини Полтавщини”.

“До цього часу абітурієнт, зайшовши в аудиторію, повинен був покласти телефон на стіл біля інструктора і забрати його під час виходу. Той, хто цього не робив, позбавлявся права проходження ЗНО. Якщо попередні роки можна було, опинившись у пункті тестування, зробити або прийняти дзвінок, і це не заборонялось, то цього року це є конкретна заборона. Кожен абітурієнт, який переступив поріг пункту тестування, скористався телефоном, коли ще не почав роботу, працівники змушені будуть його вивести з будівлі”, – зазначив Олександр Сидоренко.

І додав, що подібні заборони просто так не запроваджують. Вони виходять з 12-річної практики проведення зовнішнього незалежного оцінювання в Україні.

Читайте також: Цього року вперше на Полтавщині стало більше 11-класників (ФОТО, ВІДЕО)