Збірна України всуху програла команді Румунії

Українці не зуміли закинути жодної шайби за матч

10 лютого українська збірна провела третій товариський поєдинок під керівництвом Андрія Срюбко. Нашим співвітчизникам протистояли суперники з Румунії. Команди почали обережно, не кидаючи всі сили на атаку. На екваторі першої 20-хвилинки номінальні гості зуміли двічі відзначитися зусиллями Жомбора Мольнара та Віталія Кириченко.

Про це повідомили в УХЛ.

У другому періоді обидві збірні мали шанси для взяття воріт, але на перший план вийшла нереалізація гольових моментів і хороша гра в двох голкіперів – Кучера і Полця. Підопічні Андрія Срюбка кинули всі сили в напад в заключні 20 хвилин, але хоча б раз пробити румунську оборону їм не вдалося. Зате гості змогли збільшити розрив у рахунку до трьох шайб після голу від Чанаді Фодора.

Українці поступилися 0:3 – це поразка стала першою для нашої команди в історії незалежності від румунів. У свою чергу сьогоднішні суперники здобули перемогу на міжнародному турнірі, вигравши два матчі у поляків і українців із загальним рахунком 5:0. Андрій Срюбко продовжить готувати українську збірну до чемпіонату світу в Дивізіоні IB, який в цьому році відбудеться в естонському Талліні.

Україна – Румунія 0:3 (0:2, 0:0, 0:1)

Шайби: 0:1 Ж. Мольнар (Рока, З. Мольнар), 9:27. 0:2 Кириченко (З. Мольнар), 10:17. 0:3 Фодор (Ж. Мольнар, Рока), 51:51.

Україна: Кучер; Таран, Толстушко, Жовнір, Матвієнко, Скрипець, Бойових, Ядловський, Ординський; Луговий, Коваленко, Міхнов, Німенко, Бондаренко, Денискін, Тимченко, Савченко, Дем’янюк, Задоєнко, Гриценко, Кривошапкін.

Кидки: 25:35 (6:12; 10:13; 9:10)