Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

“За окремими бюджетними програмами будемо ремонтувати Н-31 Дніпро-Решетилівка”, – Славомір Новак

У межах прес-конференції “Пріоритетні напрями діяльності Міністерства інфраструктури” керівник Укравтодору підбив підсумки попереднього року та назвав основні пріоритети на поточний рік.

Про це інформує Укравтодор на своїй сторінці у Фейсбук.

 “2018 рік став для дорожньої галузі знаковим. Від початку минулого року ми почали жити за новими правилами фінансування та управління. Дві реформи – Дорожній фонд та Децентралізація – вже стали тими основами, які дають перші помітні результати”, – зазначив Славомір Новак.

Очільник Укравтодору зазначив, що цього року буде продовжено роботи на пріоритетному коридорі GO Highway, який з’єднає порти Миколаєва, Херсона та Одеси із портами Балтійського та Північного морів.

“Також за окремими бюджетними програмами будемо ремонтувати Н-31 Дніпро – Решетилівка, Н-14 Миколаїв-Кропивницький, М-15 Одеса-Рені з новим обходом Рені, Н-08 Запоріжжя-Маріуполь, Р-51 Павлоград –Лозова. За окремою програмою цього року будемо будувати першу чергу Північного об’їзду міста Рівне та реалізуємо Львівський інвестпроект”.

Окремо важливими пріоритетами на цей рік керівник Укравтодору назвав втілення в життя нових технологій безпеки, збереження, експлуатації доріг, продовження децентралізації доріг, безпеку дорожнього руху, продовження реформування ринку утримання та експлуатації доріг.

Читайте також: Дорога Дніпро-Решетилівка буде однією з найсучасніших в Україні, – Володимир Гройсман (ВІДЕО)

На дорозі Дніпро-Решетилівка діє обмеження руху для вантажівок, маса яких перевищує 10 тонн