Євро-2019 з футзалу серед жінок: збірна України поступилася в серії пенальті

У португальському місті Гондомар відбувся поєдинок за третє місце, по ходу якого наша команда відіграла відставання у два м’ячі, однак не змогла здобути перемогу. Про це повідомляє прес-служба ФФУ.

Дебютний чемпіонат Європи з футзалу серед жінок стартував у п’ятницю, 15 лютого. Українки в півфіналі програли господаркам першості португалкам (1:5), тому в неділю змагалися у втішному фіналі.

Початок поєдинку з Росією пройшов у боротьбі, а на 5-й хвилині перший небезпечний удар у складі нашої команди завдала Сидоренко. Проте в середині тайму синьо-жовті пропустили — простріл партнерки замкнула Данілова. Пізніше Лебедєва влучила у штангу, а на 15-й хвилині вона ж після розіграшу ауту подвоїла перевагу своєї команди.

Наприкінці першого тайму українки перехопили ініціативу. Особливо активною була Дударчук, яка, рятуючи наші ворота, заробила шостий фол для суперниць. Дабл-пенальті взялася бити Воловенко: точний удар у правий кут — і гол. На перерву синьо-жовті пішли, поступаючись із рахунком 1:2.

У другому таймі підопічні Олега Шайтанова продовжували володіти ігровою перевагою, однак небезпечних моментів довелося зачекати. На 29-й хвилині після фолу голкіпера суперниць у власному штрафному арбітр призначив пенальті, який упевнено реалізувала Титова. Камбек збірної України — 2:2.

До завершення основного часу голів більше не відбулося, тому долю бронзи визначила серія пенальті. На жаль, ключовим у всьому поєдинку став промах Форсюк під час виконання останнього удару.