Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Випускник Полтавського музучилища став лауреатом Шевченківської премії

Серед цьогорічних лауреатів Національної премії імені Тараса Шевченка – Володимир Шейко, диригент, заслужений діяч мистецтв України, народний артист України, художній кервіник Заслуженого академічного симфорнічного оркестру Українського радіо.

Він переміг у номінації «Музичне мистецтво».

Володимир Шейко народився у Харкові. У 1981 закінчив Полтавське державне музичне училище імені М. В. Лисенка як хормейстер і теоретик музики.

Згодом, у 1988, закінчив Київську державну консерваторію імені П. І. Чайковського за фахом «оперно-симфонічне диригування» (проф. Стефан Турчак) та «хорове диригування» (проф. Лев Венедиктов).

У жовтні 1990-го створив перший в країні недержавний симфонічний оркестр «Україна», з яким з 1991 по 2002 рік вів широку концертну та гастрольну діяльність. 

У серпні 2005 очолив Заслужений академічний симфонічний оркестр Національної радіокомпанії України. Здійснив низку масштабних творчих проектів, створив цикл спільних теле-радіо проектів Національної радіокомпанії і Національної телекомпанії України «Мистецькі історії» та багато інших.