«Ворскла» у Туреччині переграла сербський «Спартак»

Команда Василя Сачка вперше на цьогорічних закордонних зборах забила більше одного м’яча за гру.

Як розповіли у прес-службі «зелено-білих», полтавці змогли відразу узяти ініціативу у матчі, що вилилося у гол Кобахідзе. Щоправда, сербам вдалося відквитати один м’яч, ближче до кінця першого тайму.

У другому таймі «Ворскла» продовжила тиснути і Шехіч, який змінив автора першого голу, чудово розібрався на лінії штрафного, з другої спроби надіславши м’яча у верхній кут. Відзначимо і вдалі дії у відборі Павла Ребенка. Потім захисник «Спартака» Керкез невдало намагався скинути м’яча своєму воротареві і зробив перевагу «Ворскли» ще більшою. Та трохи згодом колега Керкеза по захисту Текьяжкі зміг забити вже і у ворота “Ворскли”. Але останнє слово було за “біло-зеленими” –  новачок Едін Шехіч відзначився дублем і приніс команді впевнену перемогу – 4:2.

Наступний матч основний склад “Ворскли” зіграє 7 лютого проти боснійської команди «Железнічар».