Ви тут:
Медицина Суспільство Україна 

В Україні заборонили препарат від грипу і застуди

Протизастудний лікарський засіб Фармацитрон Форте заборонили продавати і використовувати в Україні.

В Україні заборонили реалізацію, зберігання та застосування лікарського засобу від грипу і застуди Фармацитрон Форте. Про це повідомляє з посиланням на прес-центр Державної служби лікарських засобів і контролю за наркотиками Кореспондент.

“Забороняю реалізацію, зберігання та застосування лікарського засобу Фармацитрон Форте, порошок для орального розчину по 23 г порошку в пакетах по 23 г порошку в пакеті; по 10 пакетів в картонній коробці, серії F-80615, з маркуванням виробника Фармасайнс Інк., Канада”, – йдеться в розпорядженні регулятора.

Зазначено, що підставою даного рішення стала інформація від канадського виробника про підтвердження факту фальсифікації вказаної серії лікарського засобу (ця серія не виготовлялася виробником Фармасайнс Інк, Канада і не ввозилася на територію України).

У зв’язку c цим Держлікслужба зобов’язала суб’єктів господарської діяльності, які здійснюють реалізацію, зберігання та застосування лікарських засобів, невідкладно після отримання цього розпорядження перевірити наявність зазначеної вище серії лікарського засобу і вжити заходів з її вилучення з обігу для подальшої утилізації та/або знищення.