Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

В Ісківській школі провели патріотичний захід, яким вшанували воїнів-інтернаціоналістів

В Ісківській школі провели патріотичний захід, яким вшанували воїнів-інтернаціоналістів. Учора, 15 лютого, ми вшановуємо учасників бойових дій з нагоди 30-річчя виведення військ з Афганістану, на території якого протягом 10 років палахкотіла справжня війна, неоголошена і безглузда… Майже 2 тисяч громадян України загинули в тій війні. Тим, кому вдалося вижити і повернутися додому, мають у душі незагоєні рани.

На патріотичний захід в Ісківську ЗШ І-ІІІ ступенів були запрошені воїни-афганці, які пройшли пекло тієї страшної війни, виконуючи свій військовий обов’язок, повідомили у Лубенській РДА.

Щирі і зворушливі слова прозвучали з вуст директора школи Оксани Василівни Ауніної. Сільський голова Микола Васильович Романюта та воїн-афганець Василь Павлович Каптєлий вручили грамоти, ювілейні медалі та грошові винагороди учаснику бойових дій в Афганістані Рябошапці Миколі Михайловичу, воїнам-афганцям Молотову Олександру Михайловичу, Левішку Миколі Івановичу, Довбощуку Олександру Степановичу. Василь Павлович звернувся до учнів школи та вчителів зі словами вдячності за змістовний урок мужності і за пам’ять… Перегляд відеороликів, задушевні слова ведучих Заболоцького Захара і Рябенко Анастасії та вірші, які декламували діти, викликали у воїнів спогади про ті нелегкі часи і скупу чоловічу сльозу…

Відвідали «афганці» на чолі з М.В.Романютою матір загиблого в Афганістані офіцера, ісківчанина Володимира Ластовецького. Анастасія Іванівна радо вітала побратимів сина і побажала їм многая лєта.