Ви тут:
Суспільство Україна 

Уряд готує апеляцію щодо Уляни Супрун, – заява міністра юстиції у Полтаві

Ухвала суду від 14 лютого стосовно Уляни Супрун буде оскаржена в апеляційному порядку з питань мотивів.

Про це в ток-шоу “Ехо України” на телеканалі “Прямий” під час включення з Полтави заявив міністр юстиції України Павло Петренко.

“Я як член уряду і представник Кабінету міністрів в суді чітко озвучив нашу позицію про незаконність тих обмежень, які були введені судом попередньою ухвалою. Суд вчора скасував свої заходи забезпечення. Але при цьому він не задовольнив клопотання уряду і пані Уляни, а виніс таке рішення з власної ініціативи. Зараз ми вивчаємо – наші юристи, юристи Міністерства юстиції – ухвалу суду з питань мотивів”, – сказав Петренко. 

Він не виключає, що ця ухвала, як і ухвала від 5 лютого, буде оскаржена в апеляційному порядку саме з питань мотивів. 

“Тому що, на нашу думку, ті мотиви, які суд вказав в ухвалі про скасування заходів забезпечення, вони так само суперечать законодавству. Але на сьогоднішній день ми можемо констатувати, що робота міністерства і пані Уляни як виконуючого обов’язки міністра розблокована. При цьому ми продовжуємо наші юридичні дії щодо реагування в рамках чинного законодавства на судові рішення, які стосуються прав та інтересів уряду України як вищого органу виконавчої влади”, – додав Петренко.