Ви тут:
Суспільство Україна 

Укрпошта перевезла близько 7,72 млн кг міжнародних відправлень у 2018 році

Укрпошта за минулий рік перевезла 7,72 млн кг відправлень. З яких 1,25 млн кг – транзитні поштові відправлення, які компанія розвиває в межах як традиційних угод Всесвітнього поштового союзу, так і в стратегічному партнерстві з авіакомпанією “Міжнародні Авіалінії України”. 

За даними Державної авіаційної служби України імпортно-експортні операції Укрпошти складають 11,6% всього авіаційного поштово-вантажного трафіку аеропортів країни, а з врахуванням транзитних операцій – 13,9%. 

Стратегічне партнерство Укрпошти та МАУ розпочалось в листопаді 2016 року після підписання Меморандуму про розвиток співробітництва  та спільного договору. Нині в рамках договору перевезено близько  2,2 млн кг міжнародних поштових відправлень транзитом через аеропорт «Бориспіль». Реалізація цього проекту є важливим і для компаній-партнерів, і для держави, оскільки розвиває її транзитний потенціал, сприяє залученню додаткових обсягів іноземної валюти та посилює роль України як учасника міжнародних економічних процесів. 

Наприкінці січня 2019 року була отримана ще одна знакова перемога для розвитку транзитного бізнесу. Спільне транзитне рішення  Укрпошти, “Міжнародних Авіаліній України”, та партнера із США SKY LEASE CARGO було визнане національною поштою США USPS  найефективнішим в тендері з обслуговування поштових відправлень (на період з 2019 по 2023 рр.) до України та ряду країн, таких як Ізраїль, Грузія, Молдова, Вірменія, Казахстан, Білорусь, Азербайджан, Литва. А у лютому 2019 року МАУ розпочала перевезення власними рейсами транзитної пошти з Ізраїлю до країн СНД. 

Нагадаємо, що в 2018 році Укрпошта збільшила обсяги міжнародних операцій на 45% та обробила 34,4 млн міжнародних імпортних та експортних відправлень. Компанія значно розширила перелік партнерів-авіакомпаній, якими доставляє відправлення. До MAУ, KLM, AirBaltic, БелАвиа, додалися Turkish Airlines, Lufthansa, LOT, Silkway, Brussels Airlines, Austrian Airlines. Нині Укрпошта має змогу щодня відправляти пошту на 32 – 47 рейсів на добу в залежності від розкладу вильотів.