Ви тут:
Суспільство Україна 

Українські школярі придумали більше 200 ідей корисного ланчу

Конкурс  «Мій здоровий ланч», який проводився серед учнів навчальних закладів, що долучились до програми «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів», зібрав 218  рецептів корисних перекусів, повідомляє портал “Педагогічна преса”.

Щоб взяти участь у конкурсі, школярам потрібно було розробити рецепт здорового ланчу, відзняти відеоролик та надіслати його організаторам програми. Страва повинна бути альтернативою  звичним перекусам, які учні їдять на перервах: снекам, калорійній випічці, йогуртам із наповнювачами тощо. 

Оцінювали роботи учасників спеціальне журі. Головний критерій для оцінювання – користь ланчу та його відповідність нормам безпеки харчування. Також журі брали до уваги креативний підхід у розробці рецепту, цікавий зміст відеоролика та залучення інших осіб до приготування страви. 

«Важливо, щоб діти розуміли, які продукти не варто вживати та як правильно зберігати їжу. Наприклад, використання для ланчу заздалегідь приготованих салатів або подрібнених фруктів – це критично без зберігання в холодильнику. Також не бажано їсти ковбасу, плавлений сир, консервовані продукти, як-от шпроти, кукурудза, оливки. Небезпечно для здоров’я класти гарячу страву у пластиковий ланч-бокс», – ділиться порадами Ольга Донцова, керівниця відділу промоції здорового харчування та фізичної активності Центр громадського здоров’я. 

Найбільш активними були учні середніх класів. Найчастіше у своїх стравах учні використовували сир, овочі та курячі яйця.