Ви тут:
Суспільство 

У вишах Полтавщини навчається 13 студентів-учасників АТО

У закладах вищої освіти І-ІV рівнів акредитації Полтавщини навчається 13 студентів — учасників бойових дій в зоні АТО. Також у вишах області освіту здобувають 389 дітей, батьки яких мають статус учасників АТО.

Моніторинг студентів цієї категорії провів Департамент освіти і науки Полтавської ОДА на виконання рекомендацій постійної комісії Полтавської обласної ради з питань освіти, науки та культури. Наразі в області вивчають можливість та шляхи відшкодування їм оплати навчання за рахунок коштів обласного бюджету. Відповідне питання розглядали на засіданні депутатської профільної комісії.

За інформацією Департаменту, у Полтавському національному технічному університеті навчається три студенти цієї категорії. В Кременчуцькому національному університеті — 52. Всі вони навчаються за державний кошт.

У Полтавському університеті економіки і торгівлі навчається 30 учасників або дітей учасників АТО. Вони мають знижку на навчання 25%.

В Українській медичній стоматологічній академії навчається 2 учасника АТО та 58 студентів, батьки яких перебували в зоні ведення бойових дій з російським агресором. З них на держзамовленні — 38 студентів.

До речі, в Єдиному реєстрі учасників АТО на Полтавщині зареєстровано 12 тисяч осіб.