Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Великобагачанській ОТГ відкрили новий дитсадок

21 лютого відбулося відкриття закладу дошкільної освіти «Ромашка» у селі Байрак Великобагачанської ОТГ. Задум створити у селі садок виник ще у грудні 2017 року. Тоді на  сходці жителів села молоді батьки підняли питання щодо створення закладу дошкільної освіти.

Облаштувати садок вирішили у колишньому приміщенні майстерні школи. Будівля потребувала капітального ремонту. Будівельні роботи, на які було витрачено 1 201 342 грн почались у липні 2018 року і ось уже в лютому 2019-го садочок святкує своє відкриття.

На урочисте відкриття зібралися голова селищної ради, депутати обласної ради, які надали спонсорську допомогу, керівники будівельних підприємств, вихованці нового садка і їхні батьки.

ЗДО «Ромашка» розрахований на 12 дитячих місць. Приміщення закладу включає в себе ігрову кімнату, спальне приміщення, харчоблок, побутову кімнату, туалет. Виконавчим комітетом, депутатським корпусом Великобагачанської селищної ради на придбання предметів та матеріалів для облаштування ЗДО «Ромашка» витрачено 118, 3 тис. грн.