Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Семенівці спорудили хокейну льодову арену

Нинішньої зими хокейна команда «Семенівські соколи» мала змогу тренуватися та приймати товариські матчі на власній льодовій арені. Ну а місцеві любителі ковзанярського спорту на цьому ж майданчику відточували свою майстерність. Збудували арену в Семенівці у рамках проекту, що переміг на конкурсі, започаткованому обласною радою. Йдеться про конкурс проектів розвитку територіальних громад Полтавської області. А Семенівська районна рада стала одним із його переможців у 2017 році.

Нагадаємо, що тоді районна рада подала на конкурс проект реконструкції районного стадіону «Колос» у категорії «співробітництво громад». Загальний кошторис проекту склав понад 888 тисяч гривень. Половину цієї суми вже у 2018 році переможцю виділили Полтавська обласна рада на умовах співфінансування. Ще 300 тисяч гривень надійшли з районного бюджету. Долучилися фінансово й інші учасники проекту —Наріжанська, Богданівська, Жовтнева, Криворудська та Пузирівська сільські ради. Після реконструкції стадіон відкрили в листопаді минулого року.

Як розповідає один із ініціаторів проекту голова Семенівської районної ради Віктор Юрченко, у рамках реконструкції було відремонтовано вхідну групу, проведено реконструкцію трибун (нині вони вміщають тисячу глядачів), облаштовані душові та роздягальні для спортсменів.

Серед цікавинок — майданчик для інклюзивних видів спорту. За словами Віктора Юрченка, його вже апробували спортсмени з особливими фізичними потребами під час проведення обласних змагань у Семенівці. Майданчик отримав схвальні відгуки.

Те ж стосується й льодової арени. Тим більше, що взимку тут мали змогу займатися не лише професійні спортсмени — хокеїсти та ковзанярі, а й любителі. Декому пощастило вперше стати на ковзани саме на новому льодовому майданчику. На формування льодового покриття витратили понад 50 тонн води.

— Льодовий майданчик на стадіоні «Колос» спорудили уперше за історію цієї спортивної арени, — зауважує Віктор Юрченко. — Насправді це буде чудовий поштовх для розвитку хокею в районі. Маємо власну команду, а відтак і всі перспективи для цього. А все — завдяки обласному проекту. Дуже добре, що існує такий конкурс, котрий дозволяє всім бажаючим реалізувати власну ідею на користь громади та її розвитку. Можу лише подякувати від всієї громади голові обласної ради Олександру Біленькому за те, що підтримує цей конкурс, опікується ним. Адже завдяки його підтримці громади мають змогу втілювати в життя проекти, що до того здавалися просто «непідйомними».

Настя Тополя