Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У селі на Зіньківщині створили підрозділ місцевої пожежної охорони

У рамках децентралізації важливе місце у реформуванні займають питання, пов’язані з цивільним захистом населення і територій, а також з ліквідацією пожеж та стихійних лих у найвіддаленіших куточках країни. Тож, з кожним тижнем в Україні триває робота щодо створення нових підрозділів місцевої пожежної охорони.

Зокрема, 14 лютого в селі Кирило-Ганнівка Зіньківського району відбулося офіційне відкриття комунальної організації «Кирило-Ганнівська місцева пожежна охорона». Працівники МПО у цілодобовому режимі надаватимуть допомогу та ліквідовуватимуть пожежі на території Кирило-Ганнівської, Човно-Федорівської, Ставківської, Покровської та Артелярщинської сільських рад. Ще до офіційного відкриття працівники місцевої пожежної охорони пройшли необхідне навчання та отримали відповідні допуски для проведення аварійно-рятувальних робіт та гасіння пожеж. Про це повідомили в УДСНС України у Полтавській області.

Крім того, майже в усіх регіонах країни успішно реалізуються проекти зі створення Центрів Безпеки в об’єднаних територіальних громадах. Донеччина на сьогодні є лідером за кількістю відкриття таких центрів, які наразі успішно функціонують. Наразі будівництво триває і вже найближчим часом планується відкриття Центрів безпеки в майбутніх Ольгінській, Хлібодарівській, Новогродівській, Святогірській, Білозерській, Новодонецькій та в існуючих Андріївській і Соледарській об’єднаних територіальних громадах. Головне управління ДСНС України у Донецькій області надає всебічну допомогу та підтримку громадам у вирішенні проблемних питань, що виникають у процесі будівництва.

Також фахівці ДСНС України регулярно здійснюють перевірку оперативної готовності місцевих пожежних команд.

Подібна робота проводиться у всіх регіонах для того, щоб забезпечити достатній рівень безпеки населення у найвіддаленіших куточках України.