Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Решетилівці відбувся мітинг-реквієм, присвячений 30-ій річниці виведення військ з території Афганістану

Сьогодні на площі біля пам’ятного знака воїнам Афганцям,що в Решетилівці, на мітинг -реквієм, присвячений 30 – й річниці виведення військ з території Афганістану та вшануванню учасників бойових дій на території інших держав зібралися ветерани Афганської війни керівники району та міста,представники трудових колективів,молодь. Вони пройшли урочистою ходою від ЦКД “Оберіг” центральною вулицею до пам’ятного знака.

Про це пише Сайт Решетилівщина на своїй сторінці у соцмережі.

До присутніх на заході звернувся Кавалер 2 – х орденів Червоної Зірки – голова Решетилівської районної організації української спілки ветеранів Афганістану – Василь Шапошник, який згадуючи страшні події афганської війни побажав, щоб на Українській землі швидше наступив мир та спокій:

– Дорогі воїни – афганці, пам’ять про ваші героїчні вчинки закарбувалася назавжди у пам’яті нашого народу. Ви – взірець мужності, рішучості та сміливості для підростаючого покоління, – -наголосив він.

Присутні схилили голови перед світлою пам’яттю тисячі воїнів які загинули чи пропали безвісти та решетилівчан – Віталія Пустовара й Ігоря Веклича – вшанували хвилиною мовчання.

А в районному Будинку культури після мітингу відбудеться тематичний концерт, куди запросили решетилівців та гостей заходу.

До початку мітинку-реквієму ветерани афганської війни відвідали могили своїх загинублих та померлих побратимів.