Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві вже всьоме пройде конкурс краси і талантів «Пара–BEST»

13 лютого відбулася робоча нарада щодо організації та проведення щорічного конкурсу краси і талантів серед студентів коледжів та технікумів «Пара–Best – 2019». Засідання відбулось під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Людмили Бойченко.

Міський конкурс краси і талантів «Пара–BEST» серед студентів коледжів та технікумів у Полтаві буде проходити вже сьомий рік поспіль, повідомляє Полтавська міська рада.

Розповідаючи про конкурс, Людмила Анатоліївна закцентувала увагу присутніх на тому, що для багатьох його учасників, як показало життя, конкурс став своєрідним стартовим майданчиком для досягнення своєї мрії, для руху вперед для саморозвитку.

Перед присутніми виступила і директор Полтавського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ольга Буднікова. Вона ознайомила усіх з положенням про конкурс, розповіла про вимоги до конкурсантів, особливості конкурсних епізодів, а також звернула увагу на те, що конкурс тематичний.

Виступали на нараді і колишні конкурсанти: переможниця «Пара–BEST -2018» Валерія Тітаренко, переможець конкурсу 2017 року Сергій Шабельник та учасниця конкурсу 2016 року, яка зайняла ІІ місце Анастасія Кашуба. Вони із захопленням ділилися із майбутніми конкурсантами своїми враженнями, досвідом та відкривали свої секрети успіху.

Цього року конкурс краси і талантів «Пара–Best–2019» відбудеться 23 квітня у Палаці дозвілля «Листопад» і пройде під тематичною назвою «Chercher la femme».