Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві вшанували пам’ять науковця Олени Байрак

У Полтаві відбулися заходи з вшанування пам’яті українського ботаніка, природоохоронця, доктора біологічних наук, професора Олени Байрак. Олена Миколаївна пішла з життя у лютому минулого року – загинула в автокатастрофі.

У Полтавській обласній універсальній науковой бібліотеці імені І. П. Котляревського презентували виставку книг і наукових публікацій Олени Байрак, та фотовиставку “Берегиня української природи», впорядковану видавцем Ганною Грибан.

Того ж дня у Полтавському краєзнавчому музеї ім. В. Кричевського відбулася презентація виставки «Осяяна красою і талантом». Увазі відвідувачів представлені наукові роботи вченої, документальні матеріали, пов’язані з її біографією, особисті речі.

Своїми спогадами про наукову і громадську діяльність О. Байрак, її людські якості, талант музиканта-пісняра поділилися голова Полтавського відділення Українського ботанічного товариства Віктор Самородов, кандидат біологічних наук, перший науковий керівник Олени Валерій Буйдін та інші.

На відкритті виставки звучали записи пісень, створених і виконаних Оленою Байрак. Провела захід старший науковий співробітник відділу природи музею Олена Халимон.