Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

У Полтаві триває Міжнародний меморіал пам’яті Андрія Кузнєцова з волейболу серед юнаків

З 1996 року Полтавська спортивна дитячо-юнацька школа №2 за підтримки міського та обласного управлінь у справах сім’ї, молоді та спорту проводить Міжнародний меморіал пам’яті Андрія Кузнєцова з волейболу серед юнаків. На ці змагання запрошуються кращі команди України. Цьогорічний турнір – вже ХХІV.

14 лютого на базі Дитячо-юнацької спортивної школи №2 відбувся XXIV Меморіал, присвячений пам’яті Андрія Кузнєцова з волейболу серед команд юнаків, інформує прес-служба Полтавської міської ради.

Привітати учасників та побажати вдалої гри завітали представники депутатського корпусу Полтавської міської ради Андрій Матковський та Олександр Глазов, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Людмила Бойченко, начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту міськвиконкому Олена Бабенко.

“Ми не маємо права забувати тих людей, які захищали честь на спортивній арені. Полтава має людей, якими варто пишатись, які прославляли наше місто на увесь світ. Андрій Кузнецов навчався у 13 школі, відточував свою майстерність у стінах спортивної дитячо-юнацької школи №2. На змагання, присвячені його пам’яті, приїздили діти та молодь з інших міст України, які, вірю в це, стануть справжніми зірками спорту. Нам потрібні молоді таланти, на яких буде рівнятися й інша молодь. Завдання міської влади – зробити усе для того, аби створити усі необхідні умови для того, щоб діти та молодь могли розвивати свої таланти та здібності”, – переконаний Андрій Матковський.

В іграх ХХІV Меморіалу пам’яті Андрія Кузнецова з волейболу серед юнаків 2006, 2004 року народження беруть участь 12 команд з України. 2006 року народження: м. Ірпінь, м. Харків, СДЮСШОР № 2 м. Полтава, м. Чернігів, м. Прилуки, м. Миргород. 2004 року народження: ХОВУФКС м. Харків, «Локомотив » м.Харків, СДЮСШОР № 2 м. Полтава, м. Одеса, м. Чернігів, м. Енергодар.

Головний суддя змагань заслужений тренер України Офат Анатолій Іванович.

Начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту зауважила, що для хлопців-учасників Андрій Кузнецов є легендарною людиною, на яку рівняються:

“Людський ресурс – неосяжний. Якщо ставити собі за мету, за правило заняття спортом, працювати над собою, то обов’язково досягнеш усіх тих вершин, про які мрієш. Саме таких людей ми ставимо в приклад нашим дітям. Людей, які йдуть до перемог, працюючи, прикладаючи зусиль”.

Змагання будуть проходити з 13.02.19 по 17.02.19 на базі СДЮСШОР № 2.

Довідково:

Андрій Кузнєцов – срібний призер Олімпійських ігор в Сеулі 1988 року та учасник Олімпійських ігор у Барселоні 1992 року, чемпіон Європи та світу, володар кубку світу, кращий волейболіст Європи 1992 року, гравець збірної Світу 1991 року, 1993 року, капітан збірної команди СРСР 1990–1992 років.

Свої перші кроки у волейболі він зробив у Полтавській спеціалізованій дитячо юнацькій спортивній школі олімпійського резерву №2. Його наставниками були тренери Юрій Богданов та Владислав Агасьянс.

Із 1991 року він жив в Італії та грав за провідні італійські клуби, де зарекомендував себе одним з найкращих гравців. У 1994 році спортсмен загинув в автомобільній катастрофі.