Ви тут:
Кримінал Полтавщина Суспільство 

У минулому році у Полтаві сталось 8 навмисних вбивств, – поліція (ФОТО)

У 2018 році у Полтаві та Полтавському районі правоохоронці зафіксували 6485 злочинів. З них тяжких та особливо тяжких – 1878. У 2114 злочинах поліція встановила особи підозрюваних. Про це сьогодні на прес-конференції розповів начальник Полтавського відділу поліції Олександр Терела.

Серед найтяжчих злочинів – 8 навмисних вбивств (усі розкриті), 30 фактів тяжких тілесних ушкоджень (розкриті 29), 9 злочинів проти статевої свободи та моралі, 19 розбійних нападів (16 розкриті), 132 грабежі, з яких розкрили 74. Також, у минулому році Полтавські правоохоронці зафіксували 5272 крадіжки, 39 випадків викрадення автотранспорту, 563 злочини, пов’язані з наркотиками. З незаконного обігу поліцейські вилучили 195 одиниць вогнепальної зброї, 114 одиниць полтавці здали добровільно.

Олександр Терела нагадав, що з 11 лютого Поліція Полтави переведена на посилений варіант несення служби. Місто патрулюють спільні наряди поліції. Залучені до охорони порядку та запобігання скоєння злочинів і правоохоронці з інших областей України. Такі заходи впроваджені для зниження рівня вуличної злочинності, а також оперативного розкриття правопорушень.

Посилену увагу правоохоронці звертають і на порушення виборчого законодавства.

“В Україні розпочалася виборча кампанія. Тому, хочемо вкотре наголосити, що поліція – поза політикою! Ми не втручаємося у виборчий процес! Наші завдання – забезпечити правопорядок, фіксацію повідомлень про ймовірні порушення виборчого законодавства та їх якісну перевірку. Поліція Полтави закликає вас утриматися від порушень виборчого законодавства на всіх етапах виборчої кампанії. Зокрема, дотримуватися визначеного порядку передвиборчої агітації і поважати одне одного. Про відомі Вам факти порушення виборчого законодавства повідомляйте на “102”, – сказав Олександр Терела.