Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці відкрили виставку картин литовських художників

У виставковій залі Кременчуцької міської художньої галереї відбулося відкриття виставки картин литовських художників із міста-побратима Алітус. Нова художня експозиція представлена в рамках проекту «Від Німена до Дніпра».

Як повідомили у Кременчуцькій міськраді, участь у заході взяли заступник міського голови Руслан Проценко, керівник управління культури та туризму виконкому міської ради Володимир Кондрашов, директор КП «Інститут розвитку Кременчука» Андрій Мельник, литовські художниці пані Агне Варпукевічюте і пані Ана Варпукевіччієне, митці з Кременчука та Світловодська, засоби масової інформації. Проект «Від Німена до Дніпра» проходив містами України, завершується він у Кременчуці. Серед співорганізаторів проекту – КП «Інститут розвитку Кременчука».

На виставці представлені роботи 35 картин литовських художників, а також є картини митців із Кременчука та Світловодська. Вітаючи присутніх, Руслан Проценко наголосив, що в Україні та Литві багато талановитих людей. Відкриття сьогоднішньої виставки є знаковою подією для наших країн, оскільки саме такі заходи є джерелом якнайглибшого знайомства народів із різними культурами, допомагають творчим людям освоїти нові естетичні горизонти. Руслан Проценко висловив слова вдячності учасникам проекту за те, що вони є носіями народної дипломатії, яка покликана наближувати народи один до одного.

Із вітальними словами на відкритті виставки також виступили директор КП «Інститут розвиту Кременчука» Андрій Мельник, керівник управління культури та туризму виконкому міської ради Володимир Кондрашов, литовські художниці пані Агне Варпукевічюте і пані Ана Варпукевіччієне.

У Кременчуцькій міській художній галереї виставка «Від Німена до Дніпра» працюватиме до 17 березня.