Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці відбулося кулінарне шоу зі здорового харчування

Кременчуцькі школярі, учні КНВК №2, разом з ветеранами, викладачами та студентами Кременчуцького професійного ліцею імені Антона Макаренка стали учасниками кулінарного шоу зі здорового харчування.

Смачний майстер-клас з приготування гамбургера відбувся 18 лютого у професійному ліцеї імені Антона Макаренка. Всіх учасників поділити на команди: команда ветеранів, команда батьків, команда вчителів, команда учнів, які намагалися приготувати найсмачніші гамбургери. Варто зазначити, що це були не звичні страви, а низькокалорійні. На відміну від традиційного гамбургери, приготовлені на конкурсі містили лише 154 кал., а звичну для всіх котлету, замінили овочевою з кукурудзи, повідомили у Кременчуцькій міськраді.

Хоча команди готували однакову страву, але презентації виявилися цікавими та різноманітними – це і Пізанська вежа і бургер-кукурудзник, Король-бургер.

КНВК №2 є учасником Всеукраїнського проекту «HEALTHYSCHOOLS заради здорових і радісних школярів», який полягає в тому, щоб пропагувати здорове харчування, спорт, освітній простір. Переможці отримають грошові винагороди, які підуть на закупівлю стем-обладнання для кабінетів фізики, хімії, інформатики.