Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Карлівці в парку Героїв невідомі спаплюжили червоно-чорний прапор

Біля центрального входу в парк Героїв, які загинули за свободу та незалежність України невідомі спаплюжили зображення червоно-чорного прапора. Вандали по-звірячому намагалися здерти символ національно-визвольної боротьби українського народу, повідомили у Карлівській міській раді.

Рішенням 56 позачергової сесії міської ради шостого скликання від 12 березня 2015 року міський Парк Перемоги було перейменовано на Парк Героїв, які загинули за свободу та незалежність України. У 2018 році біля входу в парк було розміщено символічне зображення червоно-чорного прапора.

“На жаль, в Карлівці далеко не всі знають значення та походження червоно-чорного прапора і чому його зображення розміщено біля парку Героїв. Чорний колір символізує українську землю, а червоний — кров борців пролиту на неї в боротьбі за свободу та незалежність України”, – йдеться у повідомленні.

30 березня 2018 року у Верховній Раді України зареєстрований законопроект “Про Прапор Національної гідності”, яким пропонується офіційно визначити червоно-чорний прапор національно-визвольної боротьби українського народу Прапором Національної Гідності, врегулювати його використання та передбачити покарання за публічну наругу над стягом.