Ви тут:
Суспільство Україна 

У березні з Білорусі до Румунії через Україну піде новий контейнерний поїзд

Вже в березні розпочне курсування територією України новий регулярний транзитний контейнерний поїзд з Білорусі до Румунії. Він стане 8-им транзитним контейнерним поїздом, що здійснює перевезення на постійній основі.

Маршрут поїзда територією України пролягатиме між станціями Удрицьк та Вадул-Сірет. У його складі планується перевозити не менше 32 вагонів з контейнерами, пише Укрзалізниця.

Одна з переваг такої логістичної схеми вантажоперевезень полягає в мінімізації часу доставки. Орієнтовний час слідування нового поїзда територією України становитиме близько півтори доби. Вантажовідправники обирають цей вид перевезень, тому що він є економічно вигіднішим порівняно з іншими видами транспорту та забезпечує кращу схоронність вантажів.

Укрзалізниця постійно реалізує перспективні логістичні схеми перевезень вантажів, серед яких контейнерні – найбільш прогресивний і ефективний спосіб доставки вантажів за принципом «від дверей до дверей». Раніше повідомлялося, що тільки у 2018 році Укрзалізниця запустила 8 нових регулярних контейнерних поїздів, які курсують за встановленим розкладом у визначені дні тижня та забезпечують прискорену доставку вантажів у контейнерах.