Ви тут:
Освіта Суспільство Україна 

Цього року на оснащення класів Нової української школи виділено 1 млрд

У 2019 році на оснащення класів Нової української школи передбачено 1 млрд грн. Про це повідомила міністр освіти Лілія Гриневич.

Планується, що кошти державного бюджету будуть витрачені на оснащення класів, в яких навчатимуться майбутні першокласники, пише Освіта.ua

Також, за словами міністра, 265 млн грн з бюджету виділено на підвищення кваліфікації вчителів, які навчатимуть цих учнів.

«Шкільна реформа має значну підтримку. Ми маємо підтримку членів Кабміну, маємо відповідальні парламентські фракції, що голосують і за реформаторські закони, і за бюджети, які передбачають інвестиції у ці реформи. Без такої співдії та відповідального ставлення жодні зміни були б неможливі. Ми розпочали реформу на десятиліття, надзвичайно важливо, щоб за неї вболівали не лише освітяни, а й політичні сили», – зазначила Гриневич.

Вона повідомила, що цього року інвестиції на обладнання НУШ мають піти на місця раніше, ніж торік.

«Ми мали проблеми з освоєнням цих грошей, в результаті з усього обсягу виділених інвестицій у 2018 році було витрачено до 90%. Тому ми дамо на місця гроші раніше. Я сподіваюсь, що вдруге цей процес буде просуватися краще», – підкреслила Гриневич.