Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Три абсолютно нові та амбітні проекти планує реалізувати Полтавська обласна рада у 2019 році, – Олександр Біленький

Голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький на своїй сторінці у Facebook розповів про проекти, які цьогоріч планує реалізувати область. Зокрема, вони стосуються екокультури та екоосвіти.

“Від виховання свідомого ставлення до збереження довкілля залежить наше майбутнє. Тому починаємо проект «Екологічні ініціативи» з обласного конкурсу громадських екологічних ініціатив. Метою Конкурсу екологічних громадських ініціатив є підвищення рівня екологічної поінформованості населення Полтавської області в сфері екології, виховання розумного та дбайливого ставлення до охорони довкілля, формування екологічного мислення громадян у сфері охорони навколишнього середовища”, – написав Олександр Біленький.

Це можуть бути різні проекти: шкільні змагання по збору макулатури та висадки зелених насаджень, збір та здача вторсировини, створення ландшафтних композицій, розробка та впорядкування екологічних стежин, різні культурно-масові заходи на екологічну тему.

Полтавська обласна влада обіцяє надавати мікрогранти (орієнтовано по 20-30 тис. грн) на реалізацію екологічних ініціатив громад Полтавщини.

Друга ідея: впровадження соціального Проекту «Нове шкільне харчування» I Cult Food» на території Полтавської області.

Її ініціатори: Полтавська обласна асоціація органів місцевого самоврядування у співпраці з Полтавською обласною радою, командою Проекту Євгена Клопотенка.

Мета: популяризація «Збірника рецептур страв для харчування дітей шкільного віку в організованих освітніх та оздоровчих закладах», збільшення кількості дітей, що харчуються у шкільних їдальнях та покращення якості харчування в навчальних та оздоровчих закладах України.

Третя ініціатива – це шкільний громадський бюджет

Ідея: організація та проведення тренінгів (воркшопи, обговорення) з підготовки цікавих проектних ідей на #Бюджет_участі_Полтавської області для дітей середнього та старшого шкільного віку в загальноосвітніх навчальних закладах Полтавської області.
Початок реалізації: вересень – жовтень 2019 року.

Мета: залучити дітей середнього та старшого шкільного віку до громадського життя школи, громади в усіх його сферах; формувати активну життєву позицію, адже виховання громадянської позиції – це складний та довготривалий процес.