Ви тут:
Суспільство Україна 

Створили громадську платформу для захисту євроатлантичного курсу України

Понад 60 громадських та політичних діячів об’єдналися у платформу “Євроатлантичний порядок денний для України”, покликану зберегти євроатлантичний курс країни. Маніфест “Євроатлантичного порядку денного” оприлюднили у фейсбук-спільноті “Однодумці, повідомляє “Еспресо“.

“Ці роки реформ та боротьби з гібридною агресією Росії довели: в сучасному світі інтеграція України до НАТО та Європейського Союзу виступає єдиним шансом на збереження української державності, побудову вільної економіки та ефективних суспільних інститутів” , – йдеться у Маніфесті.

“Відмова від цього стратегічного курсу, навіть його частковий перегляд чи уповільнення зробить Україну практично беззахисною від поглинання «русскім міром». Це не просто загроза втрати геополітичного вектору. Це ризик втрати України як держави і як нації”.

Автори маніфесту закликали політиків, громадські об’єднання, активістів та всіх небайдужих до європейського вибору України громадян приєднатися до Платформи для спільного формування конкретних вимог, що стосуються першочергових питань національної безпеки, розвитку економіки, громадянських свобод.

Серед тих, хто приєднався до платформи – віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе, народні депутати Ганна Гопко, Остап Єднак, Вікторія Пташник, урядовці та екс-урядовці Уляна Супрун, Сергій Квіт, Наталія Яресько, письменники Андрій Курков, Ірена Карпа та ін.