Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Сесію, яка відбулася у Кременчуці, можна назвати зразковою, – Олександр Біленький

15 лютого тринадцятьом полтавцям голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький та голова Полтавської ОДА Валерій Головко вручили нагороди на початку 24-го засідання сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання. Серед нагород – ордени, грамоти та звання.

Зокрема, Указом Президента України за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм нагородили:

– орденом “За заслуги” 1-го ступеня міського голову Гадяча Володимира Нестеренка;

– орденом “За заслуги” 3-го ступеня Мачухівського сільського голову Полтавського району Валерія Білоконя та члена громадської організації “Полтавське територіальне грузинське братство “Георгія” Вадима Голобородова;

– орденом “За мужність” 3-го ступеня учасника Революції Гідності, волонтера громадського об’єднання “Штаб підтримки Армії” Івана Балацького та учасника Революції Гідності, учасника бойових дій в Афганістані, учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС Володимира Риженка;

– орденом “Княгині Ольги” 3-го ступеня проректора з науково-педагогічної роботи та гуманітарної освіти Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського Валентину Сергієнко.

“Це не мої заслуги, це заслуги всієї нашої команди. У нас, як в об’єднаної територіальної громади, набагато збільшився бюджет і можливості. Цього року загальний бюджет склав 68 млн грн. Для нас важливо, щоб працювали школи, будинки культури, медицина була на належному рівні. А також дороги, освітлення, вода. Все це має бути і над цим ми працюємо”, – сказав голова Мачухівської ОТГ Валерій Білокінь.

Також почесне звання “Заслужений донор України” присвоїли донору, апаратнику хімводопостачання Кременчуцької ТЕЦ ПАТ “Полтаваобленерго” Валентині Муштаті та механіку ТОВ “Глобинський м’ясокомбінат” Олександру Чорному.

Почесною грамотою Полтавської обласної ради з врученням іменного годинника голови обласної ради нагородили депутатів Полтавської обласної ради сьомого скликання Миколу Горба, Ніну Мацько, Віктора Щурова та Володимира Куцовола.

Дипломом лауреата премії Полтавської обласної ради імені Петра Ротача у номінації “Історичне краєзнавство” за книгу “Хотілося б усіх поіменно назвати” нагородили краєзнавця Лілію Гришко.

Нагадаємо, сесія Полтавської обласної ради відбулася 15 лютого у  Кременчуці. Депутати розглянути 25 основних та 24 додаткових питань. Зокрема за пропозиціями облдержадміністрації, профільних комісій та депутатів обласної ради (за рахунок залишку обласного бюджету на початок року та міжбюджетних трансфертів з державного та місцевих бюджетів), рада внесла зміни до обласного бюджету на 2019 рік.

Читайте також: Депутати Полтавської обласної ради внесли зміни до обласного бюджету на 2019 рік

Також, після тривалих обговорень, депутати підтримали рішення про збільшення статутного капіталу КП “Полтававодоканал” на 20 млн грн.

Читайте також: Статутний капітал “Полтавовдоканалу” збільшиться на 20 млн грн (рішення)

На пленарному засіданні депутати прийняли Звернення до релігійних православних громад Полтавщини щодо подолання розколу в українському православ’ї та приєднання до Православної Церкви України.

Читайте також: Депутати облради прийняли Звернення до релігійних православних громад Полтавщини щодо подолання розколу в українському православ’ї та приєднання до ПЦУ (текст)

На підсумковому брифінгу для ЗМІ голова Полтавської облради Олександр Біленький зазначив:

“24 сесію Полтавська обласна рада, яка відбулася у Кременчуці, можна назвати зразковою! Якісно проведені комісії – головна запорука позитивного результату! Виключно фахові дискусії і жодної “політики” – саме такий результат для нас, депутатів, є пріоритетним. І важливо – наступна сесія, яка вже має відбутися у реконструйованій сесійній залі Полтавської обласної ради! Дякую колегам за ефективну роботу!”.

Залишився задоволеним роботою депутатів обласної ради і голова Полтавської ОДА.

“Попередньо обговорити всі питання на комісіях і нівелювати будь-які політичні фактори. Це все, що треба знати про сьогоднішню сесію Полтавської облради. Дякую депутатам за об‘єднання зусиль та злагоджену роботу. Тут може бути тільки один інтерес — розвиток Полтавщини”, – наголосив Валерій Головко.