Ви тут:
Суспільство Україна 

СБУ спільно з колегами з правоохоронного блоку готова забезпечити проведення чесних та прозорих виборів, ‒ Василь Грицак

У Києві відбулася координаційна нарада керівників державних правоохоронних органів присвячена питанням забезпечення законності та правопорядку під час виборчого процесу, а також стану і протидії рівню злочинності. Про це повідомляє прес-центр СБ України.

У спільному засіданні взяли участь очільники Генпрокуратури, Служби безпеки України, Нацполіції, Військової прокуратури, Державної прикордонної служби, Державного бюро розслідувань.

Виступаючи перед присутніми Голова СБУ Василь Грицак наголосив, що сьогодні Служба безпеки володіє достовірною інформаціє щодо підготовки провокацій з боку Москви, і готова до нейтралізації планів ворога із дестабілізації внутрішньої ситуації в нашій державі напередодні президентських виборів.

“Ми переконані, що втручання у виборчий процес будуть. При цьому “за порєбріком” планують застосувати широкий спектр заходів: від максимальної дестабілізації оперативної обстановки на всій території України, аж до вчинення тяжких злочинів. Водночас ми зробимо все можливе для попередження таких деструктивних проявів. Пліч-о-пліч із колегами з правоохоронного блоку ми готові забезпечити дотримання законності та правопорядку під час проведення виборів Президента України”, ‒ підкреслив Василь Грицак.

Під час засідання учасники наради також обговорили стан криміногенної обстановки, окреслили коло спільних заходів щодо забезпечення вільного волевиявлення громадян і недопущення зовнішнього втручання у виборчий процес в Україні.

“За підсумками наради учасники заходу також домовилися про створення спільного координаційного центру із забезпечення законності майбутніх виборів Президента України і робочих груп при відомствах”, – йдеться у повідомленні.