Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Прокуратура вимагає повернути у держвласність 305 га земель у Полтавському районі

Головне управління Держгеокадастру у Полтавській області протягом 2014-2016 років надало у оренду громадянину для ведення фермерського господарства 23 земельні ділянки загальною площею 305 га у Полтавському районі. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Полтавської області.

Після отримання земельних ділянок громадянин всупереч вимогам Закону не створив фермерське господарство, а без створення юридичної особи не мав можливості залучати працю найманих працівників.

Поряд із цим, орендар є засновником та керівником низки сільськогосподарських підприємств. Таким чином, отримавши земельні ділянки на пільгових умовах для ведення фермерського господарства, він не мав наміру займатися фермерською діяльністю, а землі використовували підконтрольні йому підприємства.

“Зважаючи на виявлені порушення, прокуратура Полтавської області звернулась до суду з позовними вимогами визнати незаконними та скасувати накази ГУ Держгеокадастру у Полтавській області та визнати недійсними договори оренди землі загальною площею 305 га”, – йдеться у повідомленні.