Ви тут:
Кримінал Полтавщина Суспільство 

Посилене патрулювання Полтави: розкрито 35 крадіжок, 2 грабежі та розбійний напад

На патрулювання обласного центру щодня заступають спільні додаткові наряди підрозділів поліції міста, сусідніх районів та областей, а також наряди патрульної поліції. Режим посиленого патрулювання дає свої результати. Про це повідомляє прес-служба ГУ НП в Полтавській області

Станом на 17 лютого під час оперативно-профілактичних заходів правоохоронці розкрили 35 крадіжок, 2 грабежі, 1 розбійний напад, 21 наркозлочин, виявили 1 факт незаконного зберігання зброї. Крім того, склали 1 адмінпротокол за статтею 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення (дрібне хуліганство), 35 протоколів за куріння тютюнових виробів у заборонених місцях, 35 адміністративних протоколів за розпивання алкоголю у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п’яному вигляді.

“Шановні громадяни! Закликаємо вас співпрацювати з поліцією і не порушувати законодавство! Якщо ви стали потерпілим чи очевидцем скоєння злочину, або якщо виявили підозрілий предмет, транспортний засіб чи громадян, поведінка яких викликає підозру – якнайшвидше повідомте про це поліцію на телефон 102 чи будь-яким іншим зручним способом!”, – йдеться у повідомленні.