Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Понад 1 млн гривень щорічно надходитиме до сільських рад завдяки земельним торгам

На земельних торгах, які були проведені 22, 23, 29, 30  та  31 січня, аграрії придбали права оренди на 10 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, які знаходяться на території Лохвицького, Чутівського, Кременчуцького, Чорнухинського, Зіньківського  та  Диканського районів. Про це повідомили у Полтавській ОДА.

Загальна площа переданих в оренду земельних ділянок склала більше 156 гектарів. Земельні ділянки будуть використовуватися для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Найдорожче під час торгів продані права оренди на  земельні ділянки площею 11,99 га, 13,92 га, та 5,99 га  на території Диканської селищної ради  Диканського району, Першотравневої сільської ради  Зіньківського району  та  Андріївської сільської ради Диканського району де стартова ціна піднялася до 210,62%,  125,76%  та 108,18% від нормативної грошової оцінки.

У результаті торгів, за користування земельними ділянками до бюджету сільських рад Лохвицького, Чутівського, Кременчуцького, Чорнухинського, Зіньківського  та  Диканського районів щорічно  буде надходити  орендна  плата у розмірі понад  1 млн. гривень.

Довідково:

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах». Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площ та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони».