Ви тут:
Оголошення Полтавщина Суспільство 

Полтавців запрошують на нічну екскурсію до Музею історії Полтавської битви

Поринути у таємничу атмосферу нічного музею та відчути себе героями фільму «Ніч у музеї», завітавши на тематичну екскурсію «Міфи і факти поля Полтавської битви», запрошують полтавців у ДІКЗ «Поле Полтавської битви»

“Нічна екскурсія суттєво відрізняється від денної: вночі на полі битви панує особлива історична атмосфера і ви відчуєте себе частиною невідомого минулого”, – запевняють організатори.

Відвідувачі стануть учасником факельної ходи, артилерійського шоу, відвідають склеп у братській могилі воїнів московської армії, ознайомляться з пам’ятниками Полтавської битви на території музейного містечка. У залах музею екскурсоводи відтворять і перенесуть вас у вир історичних подій 300 річної давнини.

Також зможуть стати учасниками пісочного шоу, зустрітися із історичними персонажами – учасниками Великої Північної війни, переглянути відеохроніку увічнення ювілеїв Полтавської битви, розділених століттям. По завершенні екскурсії на учасників чекають майстри вогню, додаючи нічній екскурсії відтінку містичного та неповторного. Деталі за телефоном +380665733182.